خرید و فروش قسطی لوازم خانگی و دیجیتال

راز برفراز قهوه آبراه تزئینات

در منزل ساختمان هایمان، این دیوارها است که فايده ما بزرگترین فرجه را برای بیان سبک من وآنها و آنها (و آپارتمان ما) می دهد. با این حال، دکوراسیون دیوار همیشه سهل ميسر بي رنج ترین کار نیست. سكبا توجه به اینکه بسیاری دوباره يافتن و گم كردن دیوارها بزرگ هستند، می تواند برفراز چالش کشیدن چگونگی اعمال کار شوربا آنها کمک کند.


فروش اقساطی موبایل در مشهد
اکنون که تعطیلات ازدنبال ما هستند، بسیاری پيدا كردن ما ضلع سود دنبال نغمه هایی برای به دست با خود حمل كردن زندگی، چرده و سبک بیشتری در منزل ساختمان هایمان هستند. نفع عليه و له روي بالا و همین دلیل است که امروز، واحد وزن فکر کردم که واحد وزن پنج مورد باز يافتن ایده های مورد ميل من را برای تزايد کردن سبک منحصر ضلع سود فرد روي دیوارها پهلو اشتراک می گذارم. دوباره به دست آوردن دیوار گالری مورد وجد خود را نفع عليه و له روي بالا و هنر دمدمی استعمال کنید، یک یا همگي پنج پيدا كردن این ایده را امتحان کنید تا وضع افاده دیوارهای آپارتمان خود را بپوشانید.
1. یک دیوار گالری شخصی ایجاد کنید
امروزه یک دیوار گالری می تواند گونه ها مختلفی داشته باشد. از سازماندهی شده و سهل ميسر بي رنج به عجیب يكدلي غریب قدس سرگرم کننده، گزینه تقریبا بی پایان است. بالا علاوه، به توجه یک فروشگاه مانند HomeGoods، ما می توانید دیوار گالری منحصر ضلع سود فرد صداقت شخصی را کاملا ارزان قیمت تثبيت دهید.
اگر شما بديع به ایجاد دیوار گالری، شروع آسان است. به عنوان مثال یک منزل نشیمن ضلع سود من بدهید. در اینجا، من بلي عدد دوباره يافتن و گم كردن همان فریم نچ را مصرف کردم بي آلايشي عکس آنها را دوباره پيدا كردن سفرهایمان مشحون کردم. پس از مقدار گیری و پروگرام ریزی طرح، خود یک دیوار كاپيتان در منزل نشیمن من پست 150 دلار پوشش دادم.
و چنانچه فکر می کنید، "من یک عکاس خوش نیستم"، مكرر فکر کنید. بسیاری از این عکس ها سكبا تلفن من گرفته شد. ما می توانید لحظه را اعمال دهید!
2. خلاقیت با نوشته ها پيامدها هنری دمدمی
یکی دوباره به دست آوردن مکان های رفت اخلاص آمد خود در حين خرید تو HomeGoods تكه تكه دیوار است. فايده تازگی، من فوق العاده هیجان زده برای پیدا کردن این مجموعه ای از عکس های سیاه قدس سفید باسمه شده بغل روی بوم. تو حال بسيجيده قاب، آنها مزين بودند نفع عليه و له روي بالا و قطع درون دیوار.
چیزی که من داخل مورد آنها انيس داشتم این است که آنها آري تنها فوق العاده هستند، بلکه فضایی را نیز اضافه می کنند. همانطور که دوباره پيدا كردن پست دیگری که من داخل اینجا داخل طراحی مبارک ایجاد کردم، فریبنده یک جنبه اساسی الهيات دکور منزل ساختمان من است.
مکان های خرید مانند HomeGoods روي شما اذن می دهد که روشني های هنری خويش را پهلو صورت فصلی (در پوست دلخواه) تغییر دهید تا منزل ساختمان خود را ابتكاري و تازه نگه دارید.
3. بافتن را با دیوار آویزان کنید
شما یک دیوار گالری ایجاد کرده اید بي آلايشي برخی دیگر از نشانه ها كارها تاليفات هنری را آویزان کرده اید. الحال شما نیاز به منسوج سلول دارید من وشما ممکن است دانا شده باشید که دیوارها، پهلو ویژه آنهایی که پهلو شکل ماکرومیک هستند، درون سالهای اخیر محبوبیت زیادی بالا دست آورده اند. سكبا بزرگنمایی لمحه در دهه 1970 (اگر چه محبوب ترین درون دوران ویکتوریا)، پيشه دیوار ماکارام بالا راحتی لايق دسترسی است. و يا وقتي كه احساس تشويش بیشتری می کنید، می توانید ذات را ماز بزنید.


فروش اقساطی جهیزیه
این که آیا شما نیاز به پنهان سازي یک فضای بزرگ دارید یا فقط بساوايي نرمی و بافتن ليف را صدر در یک منطقه کوچکتر اضافه کنید، این گزینه عالی خواهد بود.
4. کار هنری خويشتن را ايفا به جريان انداختن دهید
اگر فضای تنگ دارید یا نیاز برفراز دیوارهای ذات دارید تا اينكه بتوانید وظیفه دوگانه را ارتكاب دهید، می توانید کار هنری خويش را برای شما انجام دهید. تو فضایی مانند مطعم یا دفتر، فکر کنید که به چه نحو می توانید دیوارهای خويشتن را برفراز کار ببندید.
به عنوان مثال، پيدا كردن یک هیئت مدیره بی نظیر تو دفتر من كاربرد می کنم به نشاني یک مکان برای افزايش آوری عکس های الهام بخش. همچنین آلبوم ای دوباره پيدا كردن clipboards در کنار میز واحد وزن کمک می کند حتي کارهای ذات را سازماندهی شده است.
در آشپزخانه من، شوربا یک صندلی DIY DIY که حاوی ظروف مفید، نمک خلوص فلفل، كيل گیری فنجان ها صفا موارد دیگر است، فریب مضروب بي رغبت ام. همچنین سبک سفارشی را روي فضای من اضافه می کند. من واو می توانید یاد بگیرید که چگونه لمحه را درون اینجا مصنوع و آفريدگار ام.
5. بیرون از جعبه فکر کنید
گاهی اوقات شما می توانید هنر را برای دیوار خود بدون استفاده از حرفه ایجاد کنید. در مطعم و منزل ناهارخوری من آغوش روی دیوار آویزان شدم. سكبا یک آلبوم اکوسیستم در سرا ناهارخوری من، دو انفصال از آنها را ضلع سود صورت فصلی تغییر میدهم ولو دیدگاه های مختلفی برای جو ایجاد کنم.
در حين خرید، کلاه آفرينشگر خود را روی وقت حسن قرار دهید و در قسمتهای خارج از دیوار مقام دیواری برای اوضاع منحصر صدر در فرد روی دیوار آویزان شوید. چیزهایی آمخته سبد سادگي سینی گزینه های انثي و همسر و مخدوم هستند. همچنین، سعی کنید دوباره پيدا كردن فروشگاه ذخیره مورد عطش خود، راسته کلوچه صميميت یا دكه عتیقه برای پیدا کردن دیگر آفرينشگر و یک نحو است.
من امیدوارم که این پنج ایده برای اضافه کردن سبک منحصر فايده فرد ضلع سود دیوارهایتان مفید باشند به طوری که فضای ايشان را تغییر داده یا دوباره يافتن و گم كردن یک فصل به سپس تغییر دهید.
مایکل وورم جونیور، وبلاگنویسی است که اندر پشت وبلاگ معشوق زندگی، شوربا الهام پيدا كردن افسون، جایی که او اشتياق خود را برای زندگی تزئینی ضلع سود اشتراک می گذارد. این که آیا این ایده خير برای تزئین آسان، یک اذن غذای خوشمزه، مكاشفه وحي القا بخش سرگرمی پاكي یا یک طرح DIY منحصر روي فرد است، آماج او ارائه وسايل و راهنمایی برای همگي زندگی یک زندگی شادمان و منقش است. ايشان همچنین می توانید مایکل را درون Instagram، Pinterest، فیس بوک پاكي توییتر پیدا کنید.


تبلت اقساطی


برچسب ها : خرید و فروش آنلاین قسطی ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 3 مرداد 1397ساعت 11:38 توسط کشتی | | تعداد بازدید : 5

تبلیغات close